Lütfen Bekleyiniz...

HAKKIMIZDA

Profesyoneller ile son kullanıcıyı birleştiren büyük bir platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye'nin en yenilikçi ve işverene değer veren girişimiyiz. Hızlı büyüme oranına sahip iş olanaklarımız ile hem uzmanı hemde son kullanıcının isteklerini yerine getiriyoruz.​

Projemizi tamamen uzmanlardan oluşturarak sektördeki tüm tecrübelere sahip olarak deneyimlerimizle beraber gündelik hayattaki ihtiyaçları karşılayan bir sistem yapısını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayatınıza büyük kolaylıklar getirmeyi hedefleyen vizyonumuzla siz değerli kullanıcılarımıza, uzmanlardan oluşan bir kadro sunuyoruz. 

Siz değerli kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çıktığımız bu yolda, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri deneyimlerini şeffaf bir şekilde sunuyor olacağız. Türkiye'nin tüm ilinde ve ilçesinde yer alacak olan platformumuz, ihtiyacı olan kullanıcılarımıza en uygun fiyat kalitesi ile profesyonel hizmet uygulamasını sunuyor. Büyük iş imkanları oluşturan platformumuz iş verenler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Yaptıkları işten komisyon oranı ayrıca alınmayarak emeklerine katkılar sağlayacağız. Üstelik reklam ücretleri vermelerinede gerek kalmayacaktır. 

Boya-badana, düğün, organizasyon, baby shower, doğum günü, tamirat ve nakliyat, fotograf çekimi gibi bir çok hizmette bulunuyoruz.

Ana Sayfa Bize Ulaşın: destek@proyolla.com